alterna medica vodopád

Detoxikácia organizmu

prvý krok k zdraviu

Akreditované detoxikačné centrum
MUDr. Josefa Jonáša

831 03 Bratislava, Vajnorská 67

0911 533 077

email: detoxikacia.mudr.jonas@gmail.com

www.alternamedica.sk

iba na objednávky!

 • odstránenie toxínov
 • liečba chronických ochorení
 • mobilizovanie imunitného systému
 • prevencia
 • detoxikácia budúcich rodičov – pred plánovanou graviditou
 • očista a podporná liečba pri neplodnosti
 • redukčný program pri nadváhe

reakcia každého organizmu na detoxikáciu je iná,
preto vždy volíme takú metódu,
ktorá je optimálna pre konkrétneho klienta


postupy, ktoré používame:

 • detoxikácia podľa MUDr. Josefa Jonáša
 • detoxikácia podľa ajurvédy
 • detoxikácia podľa tradičnej čínskej medicíny
 • klasická bylinná detoxikácia
 • detoxikačné masáže

detoxikácia je prvým krokom k zdraviu
zdĺhavé chronické ochorenia vyžadujú ďalšie terapeutické postupy

kvet

AKO PORODIŤ ZDRAVÉ DIEŤA

Plánujete dieťatko? Iste si želáte predovšetkým to, aby bolo zdravé. Máte Vy alebo Váš partner nejaké chronické ochorenie? Napr. alergiu, ekzém, chronickú nádchu, zníženú imunitu a pod.? Potom najmúdrejšie, čo pre Vaše dieťa môžete urobiť, je dať do poriadku najskôr seba, jeho budúcich rodičov.

Zdravotný stav matky a otca výrazne ovplyvňuje aj zdravotný stav plánovaného dieťaťa. Už v čase, kedy pomýšľate na vlastné dieťa, mu začínate pripravovať budúcnosť. Jeho zdravie je najdôležitejšou súčasťou tejto budúcnosti. Sledovať svoje dieťatko, ako sa trápi pod náporom alergie, atopického ekzému, dýchacích problémov, alebo ešte vážnejších ochorení, je pre rodičov veľmi stresujúce. S chorým dieťaťom však prichádza do rodiny nová, nečakaná záťaž aj pre ďalších jej členov. Zdravotné problémy budú vyžadovať viac času, pozornosti, starostlivosti. Rátať treba s obmedzeniami v oblasti denného režimu, trávenia voľného času, dovoleniek, s doučovaním z dôvodov jeho neprítomnosti v škole a pod. Chorému dieťaťu treba podriadiť všetky ostatné potreby rodiny.

Liečba už existujúceho ochorenia je vždy komplikovanejšia a zdĺhavejšia ako prevencia, ktorá môže vzniku zdravotných problémov zabrániť. Detoxikácia je účinný spôsob, akým sa dá predísť mnohým nepríjemným ochoreniam. V tele matky, ktorej organizmus je silný a zdravý, sa vyvíja silné a zdravé dieťa. V tele budúceho otca, ktorý je silný a zdravý, sa tvoria silné a zdravé spermie, ktoré sú základom pre zdravého potomka.

Zo svojho organizmu by ste preto mali ešte predtým, ako sa rozhodnete mať dieťa, odstrániť všetky toxíny, ktoré by vývoj plodu mohli ohroziť.

POMOC PRI NEPLODNOSTI

Detoxikačný program môže významne ovplyvniť plodnosť budúcich rodičov. V posledných rokoch je čoraz viac mužov, ktorí majú inaktívne alebo málo pohyblivé spermie. Po absolvovaní detoxikácie a následnej revitalizácii sa počet zdravých, aktívnych spermií zreteľne zvyšuje. Detoxikačný program má priaznivý dopad na celý mužský organizmus, mobilizuje jeho imunitný systém, jeho výkonnosť, vitálnu energiu, zbavuje ho chronických zdravotných problémov a nastoľuje v jeho organizme rovnováhu. Navodzuje pocit zdravia a vitality.

Taký istý vplyv má tento program na budúcu matku. Neraz až po absolvovaní detoxikácie sa žena prvýkrát vo svojom živote cíti naozaj zdravá. Cielené očistné a liečebné kúry ju zbavia zdĺhavých ochorení, ktoré vzdorovali klasickej liečbe. Veľmi dôležitá je najmä očista reprodukčných orgánov oboch budúcich rodičov. Práve tá umožní úspešné oplodnenie a prijatie oplodneného vajíčka. To sa môže vyvíjať v čistej a zdravej maternici a dieťaťku tak zabezpečiť optimálne podmienky pre jeho vývoj.

Absolvovať detoxikačný program pred plánovanou graviditou by malo byť dnes absolútnou samozrejmosťou. Naše životné prostredie aj naše telá sú v súčasnosti mimoriadne znečistené. V kontaminovanom a oslabenom organizme sa nemôžu tvoriť silné a zdravé vajíčka ani spermie. V slabej a kontaminovanej maternici sa nemôže vyvíjať zdravý a odolný plod. Aj keď nás detoxikácia neochráni pred výskytom vrodených a geneticky podmienených ochorení, stále je dosť takých chorôb, ktoré naše dieťa nemusí mať, ak sa najskôr postaráme o naše vlastné zdravie.

Detoxikačný program by mal byť zároveň prvým krokom aj pri riešení neplodnosti. Jednoduché metódy okrem toho, že ostraňujú hlavný problém, ozdravujú aj celý organizmus. Zvyšujú jeho vitalitu, významne posilňujú imunitné funkcie a sú prostriedkom, ktorý prináša človeku dlhodobý zisk.

článok z portálu zdravie.sk
kvet

orgánové hodiny

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

FENG-ŠUEJ

feng-šuej architekt
kvet
kvet kvet

MASÁŽE

 • reflexné
 • shiatsu
 • uvoľnujúce
 • aroma
 • liečebné
 • detoxikačné
kvet