alterna medica vodopád

Feng-šuej

feng-suej

Staroveké čínske umenie harmonického bývania feng-šuej je odrazovým mostíkom k zdravšiemu, bohatšiemu a šťastnejšiemu životu. Učí nás, ako usporiadať náš domov tak, aby sa prostredníctvom pozitívnych energií skvalitnili naše životné podmienky. Je to silný nástroj, ktorý je použiteľný vo všetkých oblastiach života.

Väčšina ľudí túži po tom, aby boli zdraví, šťastní a úspešní. Feng-šuej je jednou z ciest, ktorá tieto ciele pomáha dosiahnuť. V dnešnej dobe si čoraz zreteľnejšie uvedomujeme vplyv životného prostredia na celú našu existenciu. Na náš pracovný výkon, pocit spokojnosti, psychickú pohodu, medziľudské vzťahy a predovšetkým na naše zdravie.

Dôležitou zložkou životného prostredia je priestor, ktorý nás priamo obklopuje. V ktorom sa pohybujeme, pracujeme, oddychujeme, navzájom sa stretávame. Nie všetky takéto priestory máme možnosť prispôsobiť našim potrebám. Verejné priestranstvá, obchody, administratívne budovy a pod. – to sú miesta, ktoré takmer nemôžeme ovplyvniť. Čo však zmeniť a upraviť dokážeme, to je náš vlastný domov, naše súkromné priestory, naša kancelária alebo aspoň časť pracoviska, naša záhrada. V týchto miestach trávime veľkú časť svojho života. Aby bol tento život kvalitný, je potrebné, aby sme sa na tu cítili naozaj dobre.

feng-suej

Umenie feng-šuej bolo vytvorené preto, aby umožnilo človeku ovplyvniť jeho životný priestor podľa individuálnych potrieb. Pomocou overených postupov môžeme výrazne skvalitniť svoj život. Nezáleží na tom, či tomu veríme alebo nie, feng-šuej pôsobí bez ohľadu na naše postoje. Dom, postavený a zariadený podľa zásad feng-šuej , v ktorom sú miestnosti situované optimálne, nám poskytne ideálne miesto pre oddych, zábavu i koncentráciu a vytvára pocit bezpečia a súdržnosti.

ČO VÁM MÔŽE PONÚKNUŤ ODBORNÍK NA FENG-ŠUEJ?

Poradca feng-šuej dokáže aj z disharmonického prostredia, v ktorom sa ľudia necítia dobre a neradi sa doň vracajú, vytvoriť príjemné miesto pre najrôznejšie činnosti.

feng-suej

Vlastníte byt, ktorý nie je ideálne riešený a neviete, ako ho zariadiť tak, aby ste sa v ňom cítili naozaj dobre? Chcete vo Vašej pracovni urobiť zmeny, ktoré Vám umožnia podávať lepšie výkony? Túžite byť vo Vašej profesii úspešnejší? Vášmu obchodu sa nedarí, Vaša firma stagnuje?

Odborník na feng-šuej Vám poskytne rady pri zariaďovaní bytu, kancelárie, firemných a obchodných priestorov alebo iných miestností. Vďaka úpravám, ktoré Vám odporučí, sa Váš súkromný aj profesionálny život môže úplne zmeniť.

FENG-ŠUEJ A ZDRAVIE

Je viacero postupov, ktoré pomôžu človeku prekonať zdravotné problémy a udržať si vitalitu do vysokého veku. Jedným z nich je aj feng-šuej.

Bolieva Vás často hlava, ste vyčerpaný, máte nepokojný spánok, zobúdzate sa ráno unavený? Často sa doma hádate, práca Vás neuspokojuje, nedarí sa Vám tak, ako by ste chceli? Vaše dieťa sa často budí, máva desivé sny? Príčin môže byť niekoľko. Feng- šuej poradca Vám môže mnohé z nich odstrániť bez toho, aby ste museli míňať veľa peňazí na nákladnú prestavbu interiéru alebo strácať čas neúspešným hľadaním dôvodov. Niekedy stačí maličkosť, aby sa Vaše problémy stali minulosťou.

Hodláte urobiť pre Vaše zdravie a úspech ešte viac? Chcete, aby Váš plánovaný rodinný dom bol postavený tak, aby sa v ňom výborne cítili nielen všetci členovia rodiny, Vaše návštevy, ale aj Vaše domáce zvieratká? Potom je feng-šuej architekt pre Vás tá správna voľba. Pomôže Vám vybrať nielen vhodný pozemok, ktorý bude ideálny pre Váš nový dom, ale vytvorí Vám aj optimálny projekt a pomôže Vám so zariaďovaním obytných priestorov. Do úvahy bude prirodzene brať potreby všetkých obyvateľov nového domu. Vhodný projekt Vám zabezpečí, že sa Vaša spálňa stane ideálnym miestom na odpočinok, Vaša kuchyňa priestorom, kde budete radi variť chutné jedlá, v pracovni sa budete skvele koncentrovať a obývačka bude centrom radosti a dobrej nálady pre celú rodinu.

interiér interiér

Ing. Martina Frtúsová

feng-šuej architekt a poradca
0903 927 770   0949 607 612
martina.frtusova@gmail.com

profil
cenník
interiér

orgánové hodiny

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

FENG-ŠUEJ

feng-šuej architekt
kvet
kvet kvet

MASÁŽE

  • reflexné
  • shiatsu
  • uvoľnujúce
  • aroma
  • liečebné
  • detoxikačné
kvet